generální ředitel Tesla Elon Musk na Twitter, aby tvrdil, že nadcházející a velmi zpožděný kyberník bude „dostatečně vodotěsný“, aby se otočil jako loď, když to musí překročit řeku.

Zatímco Musk to kvantifikoval tím, že řekl, že to bude možné jen krátce, je to stále docela tvrzení.

Musk učinil komentáře při zveřejňování příspěvku na Twitter a řekl, že „Cybertruck bude dostatečně vodotěsný, aby krátce sloužil jako loď, takže může překročit řeky, jezera a dokonce i moře, která nejsou příliš trhané.“

Pokračoval v tom, že celá myšlenka za vodotěsným kyberečkem je, že musí být schopen překročit vodní útvar mezi Spacex’s Starbase a South Padre Islandu, hlásí Elektrek. “Potřebuje se dostat z Starbase na ostrov South Padre, který vyžaduje překročení kanálu,” řekl Musk v následném tweetu.

Electrek Poznámky, které by naznačovaly, že by Cybertruck musel být schopen překonat přinejmenším asi 1 100 stop vody, což se zdá být nepravděpodobné – i když řízení jakéhokoli kyberního řízení kdekoli je nyní nemožné. Elektrický vůz byl znovu a znovu zpožděn, přičemž automobil se nyní očekává, že vstoupí do výroby uprostřed roku 2023.

Ať už bude Cybertruck někdy schopen dělat to, co Musk tvrdí, že je třeba vidět, ale jak jsme viděli s jeho pokusem o výkup Twitteru, ne vždy sleduje to, co říká na sociální síti.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 3 vydáno

Jak opravit špatný odtok výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

IOS 16 kompatibilní a podporované zařízení iPhone, iPad, iPod Touch

Skryté funkce iOS 16: 100+ změn Apple nám to neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 finální odkazy na IPSW a nainstalujte na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás sledovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *