Amazon, je připraveno soutěžit se zařízením pro streamování obsahu Chromecast Google Chromecast. Fire TV Stick z Amazonu je streamer, který je postaven jako hříšník a může být zapojen do jakéhokoli televize, který má port HDMI. Amazon se pokouší o konkurenci s Chromecast a věří, že drží všechny nejlepší karty.

V dubnu Amazon spustil Amazon Fire TV Set-Top Box ve snaze připojit se k Apple TV, Google Chromecast, Roku atd., Aby soutěžil o podíl na trhu s televizním streamováním zařízení. Tam, kde byla sada Top Fire TV naložena vynikajícími hardwarovými specifikacemi, je Fire TV Stick levnější-ale bez toho znamená kompromitovaný umělec v streamovacím podnikání.

Amazon pitídoval dongle jako zařízení se značným vývojem ohledně již tak levného chromecastu s citováním 1 GB RAM – což je dvakrát 512 MB RAM nalezená v Chromecast. Fire TV Stick zabalí dvoujádrový procesor, MIMO W-Fi, který umožňuje lepší připojení k internetu a 8 GB palubního úložiště. Drobná hůlka také přichází s vlastním vyhrazeným hardwarovým dálkovým dálkovým ovladačem uživatele. Streamovací hůlka od obrovského online prodejce také zabalí technologii streamování „ASAP“, která byla představena se set-top boxem Fire TV, což uživatelům umožňuje streamovat videa bez zpoždění vyrovnávací paměti, které obvykle zažívá s streamovacími službami.

Pohnivá televize, která si také zachovává schopnost hrát hry, poskytuje přístup k Netflixu, Prime Instant Video, Hulu Plus, Twitch, WatchESPN a řadu služeb nejlépe mimo krabici. Stick poskytuje také funkce hlasového vyhledávání, nabídl vám spusťte aplikaci Fire TV Remote App na vašem ohnivém telefonu nebo telefonu Android.

Verze aplikace iOS by měla být brzy k dispozici. Opožární hlasový dálkový ovladač však může být také spárován s hůlkou Fire TV za 29,99 $, aby se provedla hlasová vyhledávání bez nutnosti spustit aplikaci na mobilu.

Zdá se, že Fire TV Stick je dobře připraven na 39 $ vzhledem k významným funkcím a hardwarovým okraji, které má nad relativně levnějším chromecastem 19 $. Místní úložiště 8 GB, mnohem efektivnější modul Wi-Fi a dedikovaný hardwarový dálkový ovladač jsou všechny funkce, které jej skutečně nastaví kromě Chromecast, přičemž stále udržují efektivní cenu.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *