Amazon a Aukey v současné době pracují ve spojení s jedním dalším podrobením fantastické nabídky na jeho moudrý . Právě teď je možné vyzvednout zástrčky přes Amazon, ve čtyřech balíčcích, za pouhých 32 $, což je reprezentativní pro 37% úsporu, když mapoval oproti obvyklé prodejní ceně.

Pokud nacházíte, abyste měli rezidenční nebo komerční nemovitost, která je zahalena v zařízeních s značkou Apple nebo který má v celém velkém domě založeném na homekit, není nepřiměřené požádat o zaplacení téměř 50 $ jen za jednu zásuvku. Pro více cenově důvtipnější mezi námi i pro ty, kteří prostě rádi získávají spravedlivou nabídku za své peníze, je tento čtyřbalku z Aukeyových zásuvek naprosto dokonalý a poskytuje vám cokoli, co byste požadovali, stejně jako očekávat, a také očekávat z produktu této povahy.

Balíček čtyř moudrých zástrček „Access Fromvenny“, aby se vaše domácí spotřebiče posunuly na další úroveň

Vývody, které znějí schopnost aktivovat a deaktivovat spotřebiče a elektroniku odkudkoli kvůli pravdě, že jsou připojeny k internetu

WiFi založené na WiFi, což znamená, že nebudete vyžadovat nákup jakéhokoli typu dalšího hardwaru nebo rozbočovačů, aby tyto práce vytvořily

Všechno, co byste očekávali od produktu automatizace domu, včetně schopnosti nastavit rutiny, jakož i časovače a také být schopen spravovat veškerou svou elektroniku a také spotřebiče přesně tak, jak vidíte za vhodné

Kompaktní i lehký design. Tyto prodejny nevyhrají žádné typy ocenění za to, že jsou nejkrásnějšími produkty na trhu

Více lidí se spoléhá na takové produkty, jako je tento, aby revoluční revoluční rezidenční nebo komerční nemovitost a také přinesl svůj dům, stejně jako do 21. století. Některé spotřebiče i zbrusu nová elektronika zahrnují tento typ vestavěné správy, ale pro ty, které jsou již v domě nebo v nemovitosti, jsou tyto vývody perfektní metodou, jak je přinést stejně jako požadavky současného světa i zpřístupnit je a také kontrolovat odkudkoli.

Zkontrolujte čtyři balení prodejen na níže uvedeném přímém produktovém odkazu a také zjistěte, zda produkt kromě doprovodného cenového značky splňuje vaše požadavky i rozpočet.

Koupit: Aukey Wi-Fi Wise Plug 4-Pack od Amazonu: 32 $ Využití kódu 9U5DGMMQ | Původní cena: 50 $

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Jak útěk z vězení iOS 12.4 na iPhone X, XS Max, XR, IPad Pro a další využití UNC0Ver

IOS 12.4 TOWARKS TAWEKS SOUPTIONS COMPATIVITY PRO UNC0ver / Chimera Jailbreaks

Stáhněte si iOS 13 beta 8 odkazů na IPSW, aktualizace OTA spolu s iPados 13 beta 8

IOS 13 Beta 8 Profil Data Stahování bez účtu dev, tady je návod

Jak útěk z vězení iOS 12.4 Využití UNC0ver 3.5.x [Tutorial]

Útěk z vězení iOS 12.4 UNC0ver 3.5.0 IPA pro iPhone X, 8, 7, Plus, iPad Pro vydán

Nejlepší Galaxy Note 10 / 10+ Plus Seznam situací: právě zde jsou nutné pro ochranu

Nejlepší Galaxy Note 10 / 10+ Plus Plus Protector? Právě zde jsou naše tipy [seznam]

Nainstalujte web Whatsapp na iPad díky iOS 13 a iPados 13

Stáhněte si iOS 13 beta 1 odkazy IPSW a nastavení na iPhone XS max, x, xr, 8, 7, plus, 6s, iPad, iPod [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebook se informovat o všech nejnovějších od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *