s kresbou září, kdy se blíží, rozjetý vůz iPhone 6 se pěkně válí. Očekávané oznámení iPhone nové generace může být odtud jen tři měsíce, ale stále existuje mnoho informací, než budeme vědět, na co budeme seřadit. Inteligentní peníze jsou na alespoň jednom novém iPhone, který byl v té době vydán, s dalšími týdny později. Očekává se, že dva nové telefony budou obsahovat větší obrazovky než minulé nabídky společnosti Apple, díky čemuž je toto konkrétní spuštění ještě zajímavější než obvykle.

I když jsme byli ošetřeni spoustou úniků a fotografií toho, co se tvrdí, že je novým 4,7palcovým iPhone 6, 5,5 palcová verze byla těžší přistoupit. První skutečné fotografie zařízení se objevily minulý týden ve formě fiktivního modelu, který byl údajně největší iPhone 6, ale nyní jsme byli ošetřeni některými novými fotografiemi toho, co se zdá být LCD displej, pro které je určen určený pro iPhone 6.

Fotografie, které unikl Sonny Dickson (přes: 9to5Mac), ukazují velký LCD displej s pravítkem. Měření je diagonála 14 cm, která pěkně funguje jen na o něco přes 5,5 palce. Pokud je to opravdu vše legitimní, pak je to jisté znamení, že 5,5palcový iPhone 6 je na pokraji masového výrobce připraveného na vydání koncem tohoto roku. Doufejme, že nějaký čas v září.

Právě teď je tu jen málo, co víme, kromě toho, že to vypadá stále pravděpodobnější, že v určitém okamžiku budou dvě příchutě iPhone 6. Menší ze dvou zařízení byla předmětem většiny nedávných úniků, což naznačuje, že se jedná o model dále podél vývojového cyklu. To je to, co vedlo mnoho k tomu, aby naznačovalo, že na kartách je rozložené vydání, přičemž větší ze dvou nových iPhonů přichází později. Už jsme však na 4,7palcový iPhone 6 jsme se sami zaměřili, takže je to v pořádku a u nás dandy!

Apple v září historicky oznámil nové iPhony, takže je čas začít odpočítávat.

Můžete také chtít vyzkoušet:

IPhone 6 specifikace, funkce, datum vydání

iPhone 6 pro představení displeje Quad HD 2K, říká Report

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *