od té mediální akce ve středu ve středu v Centru umění Yerba Buena, spotřebitelé, bloggery, analytici-ve skutečnosti všichni v a okolí ve skutečnosti všichni v a okolí Větší gadget-sféra mluvila o Appleově „novém iPadu“ s sotva jakákoli relend.

Pochopitelně to ale. Koneckonců, jeho seznam funkcí je výjimečný a konečně implementuje část toho lahodného nového hardwaru, po kterém jsme toužili a popírali. Dlouhodobý zavedení displeje sítnice je jen třešničkou na dortu-dort, který se balí v čtyřjádrové grafice, fotoaparát ISMART a samozřejmě kompatibilitu 4G LTE. Žádná z těchto nových funkcí by však nebyla užitečná, pokud by baterie neměla vytrvalost, ale nový balíček šťávy se zvýšil v kapacitě o 70%. To znamená, že teoreticky by výkon baterie měl být na stejné úrovni jako výkon svého předchůdce, i když jsme poněkud opatrní, když předpokládáme výkon baterie – zejména když jednáme se společností stále pronásledovanou baterií iPhone 4S.

Uprostřed veškerého vzrušení bylo oznámení, že iPad 2 klesne o 100 $, téměř odloženo stranou. Ačkoli „nový iPad“ je úžasný, abychom nezapomněli, že iPad 2 byl děkanem trhu s tabletem za poslední rok a ukázal čistý pár pat k soupeření.

Jednou z klíčových výhod, které mají tablety Android oproti iPadu, je to, že jsou vždy levnější. Pro ty, kteří nejsou ochotni utratit Big, byly stejně jako Samsung Galaxy 10.1 vždy úžasnou Failsafe pro spotřebitele, což tabletům poskytuje mobilní operační systém Google na trhu s ovládáním Apple.

S $ 100 srazil cenu již nedotknutelného zařízení, nejen bude mít Apple jistě dvě generace zařízení posazených na vrcholu všech čísel založených na tabletech, ale nižší cena téměř odstraní podlahu z pod pronásledovacím balíčkem . Jak se budou podobné společnosti Samsung schopny znepokojovat nový iPad, když nepolapitelný, silniční běžec, který byl iPad 2, je nyní pro spotřebitele ještě více příznivou vyhlídkou?

Nemám odpovědi a soudě podle podílů na trhu s Apple vs všemi ostatními, zdá se, že žádný z hlavních výrobců nemá vzorec.

Co mohou udělat, aby zastavili Apple juggernaut? Je to dokonce zastavit? Nechte své myšlenky na našich stránkách G+ nebo Facebooku – rádi bychom je slyšeli!

Můžete také chtít vyzkoušet:

Nový iPad Vs. Další přední tablety na trhu [srovnání]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *