Grand Theft Automobile za posledních 15 let byl jedním z nejvýznamnějších titulů nabízených na mnoha platformách, stejně jako s nimiž GTA V BECKONING, Rockstar poskytuje fanouškům mnohem více, aby se spojili s některými krásně realistickými vizuály.

Bylo to poněkud nějakou dobu, vzhledem k tomu, že jednotlivci GTA dostali svou poslední opravu, stejně jako očekávání Grand Theft Automobile V je pravděpodobně bezprecedentní. Pokud ne, je to určitě nejvíce medializovanější vzhledem k tomu, že San Andreas, stejně jako stále neexistuje žádné datum vydání, Rockstar dělá docela skvělý úkol udržovat masy pevně uchvácené.

Jak můžete vidět z níže uvedených obrazovek-což je sledování dobroty obrazovky, kterou jsme zveřejnili v pondělí-vynakládá se hodně času i úsilí o to, aby se titul stal mistrovským dílem čelisti, stejně jako Můžeme jen doufat, že Rockstar v souladu s jedním několika několika snímky obrazovkami (nebo dokonce přívěsem) v blízké budoucnosti:

Ano, ve hrách je extrémní množství násilí, ale pokud máte schopnost oddělit fantazii od skutečného života, pak není skutečné škody při běhu několika nevinných kolemjdoucích, teď je tam? Pro hru, která, stejně jako velká, přinesla obecně nepříznivý tisk, to povedlo velmi dobře, stejně jako vzhled těchto úryvků, bude to i nadále dělat.

Fantastická věc na GTA je, že s každým novým vydáním byl realismus výrazně zintenzivněn. Nemám tolik mluvením o čisté estetice (i když oni byli, stejně jako vypadají, že jsou ohromující), ale Rockstar pracoval na zpřístupnění každého jednotlivého detailu, stejně jako situace v pravém životě. Budovy byly pro čistou dekoraci využívány méně a méně, ale umožnily hráčům interagovat s nimi, stejně jako ten pocit, že jsou v „skutečném“ městě, které udrží herní fanoušky vracet čas i znovu.

Než se trochu dostaneme pryč, věřím, že je spravedlivé, aby State Rockstar bude muset najít s datem vydání relativně brzy, protože nenechávají fanoušky rozčarovaní. Normálně je tu jen tolik škádlení, které můžeme všichni pořídit, než věci skončily trochu únavné, i když jsem silně podezřelý – s obrázky, které se objevují jako ty výše – bude to hodně trvat, než lidé odkládat kupování Grand Theft Automobile V.

Myšlenky?

(Zdrojové rockstargames)

Můžete nás dodržovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od společnosti Microsoft, Google, Apple i web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *