Úložiště zásob na Cydia jsou doslova zabaleny do krokví s nesčetnými vylepšeními a rozšířeními, která doslova existují, aby se změnily téměř každou část platformy iOS na zařízeních Jailbroken. Bez ohledu na to, co chcete dělat s iOS, jako je tematika nebo změna toho, jak určitá část funguje, vždy existuje způsob.

Nové vylepšení útěku z vězení s názvem Aerial umožňuje uživatelům iPhone a iPadu aplikovat trochu barvy a přizpůsobení na ikonách stavu na stavovém řádku.

Koncept antény je ve skutečnosti velmi jednoduchý. Spíše než být složitá instalace nebo vylepšení, která se snaží dělat příliš mnoho věcí, je Anténa malý balíček, který trhá ikony stavové řádek, který představuje různé stavy a věci v celém iOS, a umožňuje uživateli aplikovat na ně barevnou výplň a mrtvici na ně za účelem vložení trochu znaku do rozhraní zařízení.

Upřímně řečeno, jednoduché je vše, co musí být tak, jak to určitě funguje, je velmi snadné se používat bez křivky učení a nebude ukřižovat baterii zařízení.

Po instalaci je to tak jednoduché jako výběr ikony, kterou chcete změnit, a poté na ni aplikovat barvu tahu, která zabalí ikonu samotnou do zvolené barvy. Každý, kdo instaluje Aerial, by také měl vědět, že ikony barevných stavových řádků zobrazí barvy pouze v aplikaci a ne na zámku iOS nebo na domovské obrazovce.

Různé ikony na stavovém řádku mohou mít na ně použité různé barvy a kombinace, což v podstatě znamená, že potenciálně můžete na cestách nastavit stavový řádek s tematikou duhy, to je, pokud zjistíte, že to samozřejmě esteticky příjemné.

Aerial je komerční balíček, který je k dispozici ke stažení prostřednictvím úložiště BigBoss na Cydia a vrátí vás zpět 1,99 $.

Většina lidí je zvyklá na to, aby v těchto dnech mohla chytit vylepšení a rozšíření zdarma, ale pokud je to typ funkčnosti, kterou skutečně chcete a touží po tom, pak to určitě stojí za rozloučení s tímto malým množstvím peněz za celoživotní vlastnictví.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Nejlepší témata útěku z vězení pro iOS 10 – 10.2 [Anemone & Winterboard]

Top 10 reportů / zdrojů Cydia pro iOS 10 – 10.2 [seznam]

Nejlepší vylepšení pro iOS 10 – iOS 10.2 útěk z vězení

Útěk z vězení iOS 10.2.1 / 10.3 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Útěk z vězení iOS 10 / 10.2 / 10.1.1 na iPhone 7, plus, 6s, iPad Pro pomocí yalu [aktualizováno]

Nejlepší důvody pro útěk z vězení iOS 10 na kompatibilním iPhone nebo iPad

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *