Estetika iPhone 8 byla velmi diskutována, ale Benjamin Geskin se nyní zazvonil dalším vhledem tím Uvolněte telefon se čtyřmi barevnými variacemi, včetně exteriéru odrazného „zrcadla“, který na iPhone nikdy nebyl vidět.

Nezáleží na dobře umístěném zasvěceném zasvěcení, aby věděl, že Apple vydá iPhone 8 na trh s více barevnými možnostmi. Všechna moderní zařízení společnosti přicházejí s různými externími povrchy, které jsou vyvíjeny tak, aby uživatelům poskytly možnost odrážet svou vlastní osobnost podle jejich výběru.

Geskin věří však, že iPhone 8 bude dodáván se třemi standardními možnostmi, které budou pravděpodobně vytaženy z aktuálního rozsahu iPhone 7, a také z nového zrcadlového exteriéru, který bude iPhone 8 okamžitě zřetelný ve srovnání s předchozími vydáními společnosti Apple.

Je vždy zajímavé, když zasvěcenci dělají takové předpovědi. Mnohem více, když se domníváte, že tweet, ze kterého tyto informace pocházejí, nebyl doprovázen žádnými informacemi směřujícími k renomovanému zdroji. Nemůžeme okamžitě zjistit, zda byly tyto informace předány Geskinovi prostřednictvím někoho s informacemi o zasvěcených informacích, nebo zda se jedná o čistě dohad, založený na názoru jednoho jednotlivce na trasu Apple, aby se pokusil zřetelně desátý výročí iPhone a Udělejte to odděleně od předchozích zařízení. Neexistují také žádné další informace o tom, jaké další tři barevné možnosti by mohly být.

Věci se určitě začínají být zajímavé z pohledu iPhone 8. Hodiny tikají na plánu Apple, aby se iPhone 8 na trh, a my začínáme slyšet spekulace, které se spotřebiteli okamžitě nesedí nejlépe.

Jako příklad bylo nedávno předpovězeno analytikem KGI Securities Analyst Ming-Chi Kuo, že iPhone 8 může zcela dotykovat ID, což naznačuje, že Apple použije novou technologii k integraci nějakého pokročilého 3D rozpoznávání obličeje jako náhrady.

Jak se říká, nevíme, dokud to nevíme, ale vypadá to, jako bychom byli na radikální změně, když iPhone 8 klesne za pár měsíců.

(Zdroj: @Venyageskin1 [Twitter])

Můžete také chtít vyzkoušet:

Jak snížit iOS 11 beta na iOS 10.3.2 / 10.3.3 [tutoriál]

Stáhnout: iOS 11 Beta 2 15A5304J Update 1 IPSW odkazy pro iPhone, iPad, iPod Touch vydáno

Stáhněte si iOS 11 beta 2 a nainstalujte na iPhone 7, 7 Plus, 6s, 6, SE, 5S, iPad, iPod [tutoriál]

Útěk z vězení iOS 10.3.2 / 10.3.1 / 10.3 / 10.2.1 pro iPhone a iPad [nejnovější aktualizace stavu]

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *