Jsme opět zpět se spoustou nových obchodů pro jednotlivce iPhone, iPad a iPod Touch – a ještě to není ani víkend! Níže najdete celkově velké ze šesti skvělých aplikací a her připravených k ukončení na vašich zařízení Plné ceny!

ITV show (4,99 $ – bezplatné / iPhone a iPad)

S mnoha skvělými pořady, které v současné době konzumují, také po většinu času, ITV ukazuje, že sledujete své oblíbené. Můžete si označit epizody, které jste již viděli, nastavit připomenutí, kdy se další epizoda vysílá, a zůstat aktualizováni na všech posledních odchodech v Mentalist, vlasti, The Walking Dead a další.

Stáhněte si jej z iTunes zde.

Noti: do (0,99 $ – bezplatné / iPhone)

Ještě další aplikace pro psaní poznámek pro iPhone, Noti: Integruje se s oznámeným střediskem iOS, abyste se ujistili, že vám už nikdy nezmeškáme zásadní schůzku, úkol nebo pochůzka. Poskytuje úhledné, intuitivní rozhraní v souladu s estetikou iOS 7 a stojí za to vybrat si robustní sadu funkcí.

Stáhněte si jej z iTunes zde.

True Skate (1,99 $ -bez iPhone a iPad)

Zdarma na omezenou dobu vám True Skate umožňuje předvést své ollies, nosegrinds a další techniky využívající pouze prsty. Twist o konvenčním bruslaře z první osoby, je velmi zábavné hrát, i když se stejným důvodem, těžké ovládat.

Stáhněte si jej z iTunes zde.

Správce schránky a historie (1,99 $ – bezplatné / iPhone a iPad)

Tato aplikace dělá přesně tak, jak se věnuje, což vám umožní vložit všechny druhy obsahu pro využití / odkaz později.

Stáhněte si jej z iTunes zde.

Kapitán Amerika: Voják zimní sezóny (2,99 $ – bezplatné / iPhone a iPad)

Obvyklý titul, který doprovází nový film, Captain America: The Winter Season Solider je dalším skvělým vstupem od Gameloft a poté, co začal za cenu 2,99 $, je nyní bezplatným poplatkem.

Stáhněte si jej z iTunes zde.

Tic Tock Toe (0,99 $ – bezplatné / iPhone)

Tick ​​Tac Toe, jinak chápaný jako Noughts a Crosses v některých částech světa, je zábavný kousek zabijáka, který navzdory nárůstu nových a zejména mnohem vzrušujících her zůstává populární. Tato verze poskytuje trochu zvrat na zakázku, kde se objevují mizející kousky, ale zůstává stejně zábavné.

Stáhněte si jej z iTunes zde.

Nezapomeňte si prohlédnout naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumat mnohem více aplikací pro váš iPhone, iPad a iPod Touch.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *