Sbírka her Angry Birds nejen vzala neznámou společnost a poháněla ji na světovou nadvládu ve formě Rovia, ale také to má Prokázané hráče iOS a Android s hodinami po hodinách ptačí zábavy. Hodit do nespočetných verzí hry, které se dostaly na jiné platformy, a Angry Birds je opravdu to jev. Koneckonců, s více než 2 miliardami stahování, jsou Angry Birds možná největším příběhem úspěchu v obchodě s aplikacemi.

Apple jasně oceňuje dobrou hru Angry Birds, protože jeho aplikace týdne tentokrát je Angry Birds Seasons, což znamená, že si nyní můžete hru stáhnout zdarma na vašem iPhone (0,99 $). Máte iPad? Skvělé, protože za to můžete také získat Angry Birds Seasons HD (2,99 $).

Hra bere klasický mechanik Angry Birds, který je tak populární, a rozbije ji společně se zvláštními úrovními založenými na sezónních událostech. Nejnovější událostí, která si ve hře získala své vlastní místo, je hra All-Star NBA s 15 novými úrovněmi NBA All-Star a jednou novou úrovní zlatých vajec do mixu. To přichází na vrcholu existujících 19 tematických epizod, které lze přehrát, které tvoří přes 550 různých úrovní, které si můžete hrát. Pokud jste fanouškem házení ptáků na prasata – a kdo není? – Potom by vás roční období rozzlobených ptáků měla udržovat více než adekvátně pobaveno nějakou dobu.

Pokud již nemáte ani období rozzlobených ptáků ani sezóny rozzlobených ptáků HD, je nyní čas napravit to špatné a bez prodlení. Pokud tak neučiníte, budete kopat sami, až se cena vrátí!

Kvůli vašemu pohodlí jsme vložili odkazy na přímé stahování pro hru – iPhone i iPad – níže. A pokud to náhodou vezmete na víru poprvé ve svém životě, pak nám dejte vědět, co si o názvu myslíte.

Jsme si jisti, že se na tom vyrazíte.

(Stáhnout: Roční období Angry Birds pro iPhone / iPad)

Nezapomeňte se podívat na naši galerii aplikací pro iPhone a galerii aplikací pro iPad a prozkoumejte další aplikace pro váš iPhone, iPad a iPod Touch.

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech nejnovějších od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *