Microsoft vystoupil a potvrdil, že konzola Xbox One Games jistě umožní hráčům začít hrát hry před dokončením celého stahování. Nepojmenovaný zástupce společnosti Microsoft hovořil s Polygonem, který předal zprávy do vyhlížejícího herního světa, a přestože jsme dlouho, protože jsme podezřelí tolik, je dobré mít potvrzení, které nám umožňuje nakreslit čáru pod jakoukoli nejistotu.

Pokud jde o oznámení o nadcházející konzole Xbox One, je spravedlivé říci, že Microsoft nebyl od počátku zvlášť přímý. Vzhledem k tomu, jak mnoho hráčů bylo frustrováno nedostatkem vzhledu PlayStation 4 v únoru, mnoho cítil, že společnost Redmond měla dobrý základ, ze kterého se napařuje a orazívá na svou autoritu. Poté, co se podařilo prodat PlayStation 3 se svým Xbox 360, byla fáze nastavena na konsolidaci společnosti Microsoft, ale zdá se, že není konec množství katastrof PR, které si výrobce softwaru pro sebe vytvořil.

Zdá se, že prach se nyní usadil na mírné použité herní situaci, která se trochu kopala nepořádek, dokud Don Mattrick nevystoupil a neoznámil dramatické otočení u Xbox One použité herní politiky, a s Xbox One nyní potvrdilo Být schopen provozovat hry při stahování, možná, jen možná, můžeme se dostat do základní společnosti těšit se na hraní! Vypadá to jako mimozemský koncept uprostřed všech set-topových argumentů o možných požadavcích na „vždy“ a nedostatek zpětné kompatibility, ale s oběma konzolemi příští generace, které daly naše nejhorší obavy do postele, si myslím, že je to Nejvyšší čas jsme začali předvídat jejich příslušné příjezdy.

Microsoft zpočátku všiml na Xbox One odhalit zpět v květnu, že její nadcházející vlajková konzole by uživatelům umožnila začít hrát své hry založené stažené hry. Je nepravděpodobné, že by společnost jednoduše zapomněla zmínit zpět na události odhalení, protože informace o krmení kapání jsou nejlepším způsobem, jak násilně zmínit zařízení při každé příležitosti, ale nyní máme mnoho našich zodpovězených otázek, nemohu být jediný Jeden mnohem víc než trochu nadšený z vyhlídky na hraní nějakého bojiště 4?

(Via: Polygon)

Můžete nás sledovat na Twitteru, přidat nás do svého kruhu na Google+ nebo se vám líbí naše stránka na Facebooku, abyste se informovali o všech posledních od společnosti Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *