Google odhalil nový Pixel 7 a také Pixel 7 Pro Gadgets dříve a také pro ně zvolil, je to také ověřeno, že firma má nějaké nějaké firmy Také nové situace, které nabízí.

Na výběr je nabízeno několik nových situací obsahujících odpovídající barvy, včetně situací Pixel 7, které fungují s dvojitou tónovanými vzory.

To naznačuje, že pro pouzdro získáte základní barvu, s objemem a dalšími tlačítky odlišně. Barva bude také odpovídat vačkové liště na zadní straně Pixel 7 Pro.

Z předchozího stylu situace Pixel 6 je ještě jedna významná úprava, přičemž nové mají zkosenou hranu do oblasti vačky kolem zad. Díky tomu bude telefon mnohem snazší držet a méně ostré k prstu.

Všechny nové situace jsou nabízeny v několika barvách s Pixel 7 Pro nabízeným v Chalk, Obsidian a také Hazel. Ti, kteří získávají situaci pro jejich nový Pixel 7, si mohou vybrat z křídy, obsidiánu a také s citronovou trávou s náklady nastavenými na pouhých 29 $, což nám usiluje o dostupné.

Všechny situace jsou nyní nabízeny předobjednání a také můžete očekávat, že se objeví přibližně ve stejnou dobu jako samotné telefony. To naznačuje 13. října nebo na to.

Pokud se snažíte získat vlastní situaci, můžete si dnes koupit přímo od společnosti Google.

Rovněž byste mohli rádi prohlédnout:

Stáhnout: iOS 16.1 Beta 4 vydáno jako veřejnost představit blízké

Jak opravit špatné vypouštění výdrže baterie iOS 16 [průvodce]

Útěk z vězení iOS 16.0.2 na iPhone a také aktualizaci stavu iPadu

Kompatibilní a podporované iPhone, iPad, iPod Touch zařízení

Skryté funkce iOS 16: 100+ modifikací nám Apple neřekl

Stáhnout: iOS 16.0.2 OTA profilový soubor, odkazy na IPSW

Stáhněte si iOS 16 konečné odkazy IPSW a také nastavení na iPhone 13, Pro, 12, Pro, 11, Pro, XS Max, X, XR, 8, plus [tutoriál]

Můžete nás dodržovat na Twitteru nebo Instagramu a dokonce i na naší stránce Facebooku, abyste se informovali o všech aktuálních od Microsoft, Google, Apple a Web.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *