V současné době se zdá, že každý chce dělat ohromující obrázky a videa a zveřejnit je na platformách sociálních médií. Nyní si představte tento scénář. Stáhnete si něco z jiných webů a chcete je znovu upravovat a sdílet je se svými přáteli nebo příspěvek na Tiktoku, ale zjistěte, že se na něj drží významné a poutavé logo.

Chcete skrýt vodoznak, abyste se vyhnuli rušivému a zlepšení pocitů? Tady jste na nejlepším místě!

Mnoho softwarových a online služeb vám umožní zbavit se vodoznaku vysoce účinným způsobem. WorkinTool Watermark Eraser je snadno použitelný a zcela bezplatný odstraňovač vodoznaků.

V tomto článku se dozvíte o specifikacích gumy WorkInTool Watermark, výhodách a nevýhodách, schopnostech a o tom, jak vám pomůže odstranit vodoznaky z videí a obrázků.

Obecná specifikace

Základy gumy WorkInTool Watermark

WorkInTool Watermark Eraser je profesionální vodoznak založený na Windows. Jako jeden z předních produktů v rodině Workintool-profesionální kancelářská softwarová společnost pokračuje v konvenčním stylu praktikování funkcí založený na dlouhodobé zcela bezplatné zkušební verzi. Po stažení a instalaci uvidíte intuitivní rozhraní bez registrace. Jeho zralá technologie umožňuje uživatelům odstranit vodoznaky z videí a obrázků bez rozostření za několik sekund. Kromě toho také funguje jako software pro úpravu videa, schopný ořezávání videa, změnu velikosti videa, úpravy obrázků a rotace obrázku.

Schopnosti

V této části budeme mít chuť na hlavní rysy gumy Watermark Workintool, které vám mohou pomoci. a ukázat, jak odstranit nežádoucí vodoznaky, jako jsou loga, obrázky, známky a text z fotografií a videí. Představují se také další funkce, jako je přidání vodoznaků a editačních obrázků.

Odstraňte vodoznak z fotografie

Po instalaci tohoto nástroje pro odstranění vodoznaku musíte stisknout odstranit vodoznak z obrázku a importovat fotografii do této aplikace. Existují čtyři odstraněné režimy dosažitelné, AI, hladké, okrajové a textury. Po výběru režimu odstranění potom vyberte nebo namalujte vodoznaky. Můžete použít kolo myši k přiblížení a ven s obrázkem a doladění oblasti dewatermarkingu. Dokonce i fotografii s více vodoznaky lze vymazat najednou. Pokud jste s výsledkem spokojeni, klikněte na Uložit a exportovat obrázek.

AI: Jedná se o výchozí režim odstraňování vodoznaku, vypočtený technologií AI, který dává nejpřirozenější účinek.

Smooth: Používá okrajové pixely k odstranění vodoznaků z jednoho barevného obrazu v rychlém čase.

Edge: Tento režim je také vhodný pro obrázky s jednou barvou. Může vybrat barvy z výběru a vyplnit vodoznak zevnitř ven.

Textura: Ve srovnání s hladkým a hranou je režim textury mnohem přirozenější a vyhovuje smíšeným barvě.

Odstraňte vodoznak z videa

Pro odstranění vodoznaku videa musíte použít vodoznak Remove z funkce videa. Poté odešlete video a vytvořte výběr. Doba trvání, kdy chcete odstranit vodoznak, je nastavitelná. Po výběru a úpravě časového období klikněte na Uložit a exportovat video. Přesto umožňuje uživatelům zbavit se více vodoznaků najednou, pokud je ve videu několik vodoznaků.

Přidejte vodoznak na fotografii/video

Kromě odstranění vodoznaků z fotografií a videí umožňuje tento vodoznakový nástroj také uživatelům přidávat vodoznaky do obrázků a videí. Textový vodoznak a vodoznak obrázku lze přidat najednou bez potíží. Styl vodoznaku, jako je barva, písmo, velikost, úhel, neprůhlednost a rozvržení, máte k dispozici. Můžete se rozhodnout pouze přidat jeden vodoznak, dlažit jej na celý obrázek nebo vložit různé vodoznaky do obrázku nebo videa. Pro přidání vodoznaku na videa je však možné vybrat, na kterou část chcete, aby se vodoznak ukázal.

Upravit obrázek

WorkinTool Watermark guma pokrývá téměř vše, co potřebujete. S výjimkou zpracování vodoznaku se do hry také přichází funkce úpravy obrázků. Najděte funkci úpravy obrázku v hlavním rozhraní a odešlete obrázek. Poté můžete tento nástroj pro úpravu obrázků pomocí velkolepé grafiky bez tlaku vytvořit velkolepou grafiku. Mezi jeho funkce patří, ale nejsou omezeny na následující.

Ořízněte obrázek do jakékoli velikosti.

Změňte velikost obrázku podle požadavků Facebooku, Instagramu a Twitteru.

Na fotografii přidejte filtry, rámy, překryvy, nálepky a text.

Nakreslete obrázek.

Rozmazat obrázek.

Upravte barvy obrázku, expozice, nasycení atd.

Konečný verdikt

Po testování tohoto odstraňovače vodoznaku musíme říci, že Eraser WorkInTool Watermark stojí za vyzkoušení. Jeho intuitivní rozhraní, efektivní funkce, rychlá rychlost běhu a zcela bezplatné ceny získají mezi uživateli velkou popularitu. Pokud jste uživatelem systému Windows, nenechte si ujít tento užitečný nástroj.

Můžete také chtít vyzkoušet:

Útěk z vězení iOS 15.6 na aktualizaci stavu iPhone a iPad

Stáhnout: iOS 15.6 Final IPSW odkazy OTA soubory a iPados 15.6 Out

iOS 16 betanull

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *